Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Bulvarı No: 33, Nilüfer/Bursa

Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(224) 483 3460

Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nilüfer ilçesinde bulunan Görükle Uludağ Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Özlem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer Nilüfer Bursa başlıklı yazımız ile Özel Özlem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer adres, Özel Özlem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer harita ve Özel Özlem Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Nilüfer telefon hakkında bilgiler verilmektedir.