Girteks Tekstil Gıda iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Girteks Tekstil Gıda Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Girteks Tekstil Gıda İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Girteks Tekstil Gıda yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Girteks Tekstil Gıda Harita

Girteks Tekstil Gıda Adres
76 Sokak, No:19 K:4, B Kat:4 Altındağ, İzmir, Bornova/İzmir

Girteks Tekstil Gıda Telefon
(232) 425 4605

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Girteks Tekstil Gıda ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Girteks Tekstil Gıda iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yaşar Seven İnşaat Gıda Hayvancılık Tarım Mimarlık Mühendislik Tekstil Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Yaşar Seven İnşaat Gıda Hayvancılık Tarım Mimarlık Mühendislik Tekstil adres, Yaşar Seven İnşaat Gıda Hayvancılık Tarım Mimarlık Mühendislik Tekstil harita ve Yaşar Seven İnşaat Gıda Hayvancılık Tarım Mimarlık Mühendislik Tekstil telefon hakkında bilgiler verilmektedir.