Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giresun Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giresun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Hacımiktat Mahallesi, Suat Akgün Sokak, No: 60, Giresun Merkez/Giresun

Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(454) 214 0095

Giresun ilimizin Giresun Merkez ilçesinde bulunan Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Giresun Merkez ilçesinde bulunan Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Giresun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Giresun Merkez Giresun başlıklı yazımız ile Giresun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Giresun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Giresun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.