Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Menemen adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Harita

Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Adres
Seyrek Atatürk Mahallesi, Kaynaklar Caddesi, Gediz Üniversitesi Seyrek Kampüsü, Seyrek, Menemen/İzmir

Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Telefon
(232) 355 0000

İzmir ilimizin Menemen ilçesinde bulunan Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Menemen ilçesinde bulunan Gediz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Menemen İzmir başlıklı yazımız ile Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi adres, Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi harita ve Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.