Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi Harita

Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi Adres
İsmet Kaptan Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, No: 16 / 1, Çankaya, Konak/İzmir

Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi Telefon
(232) 355 0000

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Gediz Üniversitesi Çankaya Yerleşkesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çiğli İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi adres, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi harita ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.