Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi Tuzla adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi Harita

Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi Adres
Aydınlı Mahallesi, Dersaadet Caddesi, A Blok No: 53 Tuzla/İstanbul

Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi Telefon
(216) 393 0436

İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunan Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuzla ilçesinde bulunan Gedik Üniversitesi Aydınlı Yerleşkesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gedik Üniversitesi Çamlık Yerleşkesi Pendik İstanbul başlıklı yazımız ile Gedik Üniversitesi Çamlık Yerleşkesi adres, Gedik Üniversitesi Çamlık Yerleşkesi harita ve Gedik Üniversitesi Çamlık Yerleşkesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.