Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gebze adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kocaeli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Güzeller Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi, No: 633, Gebze/Kocaeli

Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(262) 641 1615

Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde bulunan Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gebze ilçesinde bulunan Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gebze Stfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gebze Kocaeli başlıklı yazımız ile Gebze Stfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Gebze Stfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Gebze Stfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.