Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gaziemir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Sevgi Mahallesi, 80. Sokak, No: 30, Gaziemir, İzmir, Gaziemir/İzmir

Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 274 3385

İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gaziemir ilçesinde bulunan Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gaziemir Mimar Kemalettin Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gaziemir İzmir başlıklı yazımız ile Gaziemir Mimar Kemalettin Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Gaziemir Mimar Kemalettin Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Gaziemir Mimar Kemalettin Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.