Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) Harita

Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) Adres
Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Boğaziçi Sokak, No: 88 Beşevler, Yenimahalle/Ankara

Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) Telefon
(312) 212 6246

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Yenimahalle) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Şereflikoçhisar) Şereflikoçhisar Ankara başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Şereflikoçhisar) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Şereflikoçhisar) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Şereflikoçhisar) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.