Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Foça adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
İsmetpaşa Mahallesi, 1. Mersinaki Koyu No: 173 35680 Foça/İzmir

Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(232) 812 5925

İzmir ilimizin Foça ilçesinde bulunan Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Foça ilçesinde bulunan Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Karabağlar İzmir başlıklı yazımız ile Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi adres, Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi harita ve Karabağlar Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.