Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu Bakırköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu Harita

Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu Adres
Şenlikköy Mahallesi, Cevizli Sokak, 18, Florya, Bakırköy/İstanbul

Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 579 2707

İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bakırköy ilçesinde bulunan Florya Özel Berk Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Şehremeni Kilis Vakfı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Şehremeni Kilis Vakfı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Şehremeni Kilis Vakfı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Şehremeni Kilis Vakfı Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.