Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Maltepe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Harita

Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Adres
Cemalbey Caddesi, Turgut Reis Sokak, No: 27, Maltepe/İstanbul

Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Telefon
(216) 459 6922

İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Maltepe ilçesinde bulunan Fatih Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tema Havuz Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile Tema Havuz adres, Tema Havuz harita ve Tema Havuz telefon hakkında bilgiler verilmektedir.