Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü Büyükçekmece adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü Harita

Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü Adres
Alkent 2000 Mahallesi, Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü, Pk: 34500, Büyükçekmece/İstanbul

Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü Telefon
(212) 866 3300

İstanbul ilimizin Büyükçekmece ilçesinde bulunan Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Büyükçekmece ilçesinde bulunan Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) adres, Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) harita ve Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.