Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Harita

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Adres
Zeyrek Mahallesi, Büyükkaraman Caddesi, No: 53 Fatih/İstanbul

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Telefon
(212) 521 8100

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Plato Meslek Yüksekokulu | Merkez Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Plato Meslek Yüksekokulu | Merkez adres, Plato Meslek Yüksekokulu | Merkez harita ve Plato Meslek Yüksekokulu | Merkez telefon hakkında bilgiler verilmektedir.