Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Fatih Mahallesi, Adalet Caddesi, Findikli Sokak, No: 1 Osmangazi/Bursa

Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(224) 272 2250

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.