Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yıldırım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Vatan Mahallesi, 3. Güleç Sokak, No: 2, Yıldırım/Bursa

Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(224) 363 3886

Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yıldırım ilçesinde bulunan Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek Lisesi Yenişehir Bursa başlıklı yazımız ile Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek Lisesi adres, Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek Lisesi harita ve Yenişehir İlhan Oğuz Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.