Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tuşba adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Bahçivan Mahallesi, Eski Özalp Durağı 2. Nur Sokak, No: 11, Tuşba/Van

Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(432) 214 1785

Van ilimizin Tuşba ilçesinde bulunan Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuşba ilçesinde bulunan Fahrettin Uğur Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Merkez Çağlayan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Tuşba Van başlıklı yazımız ile Merkez Çağlayan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Merkez Çağlayan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Merkez Çağlayan Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.