Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yalova Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yalova müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Gökçedere Mahallesi, Termal Yolu Fen Lisesi Yanı Yalova Merkez/Yalova

Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(226) 675 7184

Yalova ilimizin Yalova Merkez ilçesinde bulunan Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yalova Merkez ilçesinde bulunan Evliya Çelebi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Aksa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çiftlikköy Yalova başlıklı yazımız ile Aksa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Aksa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Aksa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.