Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Palandöken adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Şehit Org. Eşref Bitlis Bulvarı Yunus Emre Mh Erzurum, Palandöken/Erzurum

Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(442) 316 8889

Erzurum ilimizin Palandöken ilçesinde bulunan Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Palandöken ilçesinde bulunan Erzurum Dedeman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Oltu Sağlık Meslek Lisesi Oltu Erzurum başlıklı yazımız ile Oltu Sağlık Meslek Lisesi adres, Oltu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Oltu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.