Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) Yakutiye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) Harita

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) Adres
Erzincan – Erzurum Yolu, Erzurum, Atatürk Üniversitesi Yerleşkesi, Pk: 25240, Yakutiye/Erzurum

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) Telefon
(442) 231 1111

Erzurum ilimizin Yakutiye ilçesinde bulunan Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yakutiye ilçesinde bulunan Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü (Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Narman Ticaret Meslek Lisesi Narman Erzurum başlıklı yazımız ile Narman Ticaret Meslek Lisesi adres, Narman Ticaret Meslek Lisesi harita ve Narman Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.