Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) Zonguldak Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) Zonguldak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) Harita

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) Adres
Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Orhanlar Mahallesi, Atatürk Caddesi, Ereğli, Zonguldak Merkez/Zonguldak

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) Telefon
(372) 316 1601

Zonguldak ilimizin Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ereğli) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Alaplı) Alaplı Zonguldak başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Alaplı) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Alaplı) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Alaplı) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.