Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ereğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Hacı Mustafa Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 84 Ereğli, Konya, Ereğli/Konya

Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(332) 713 1827

Konya ilimizin Ereğli ilçesinde bulunan Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ereğli ilçesinde bulunan Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Doğanhisar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Doğanhisar Konya başlıklı yazımız ile Doğanhisar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Doğanhisar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Doğanhisar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.