Egüm Tekstil iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Egüm Tekstil Karşıyaka adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Egüm Tekstil İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Egüm Tekstil yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Egüm Tekstil Harita

Egüm Tekstil Adres
1586, 14 Sokak No:1 Kat:3 Bayraklı Karşıyaka/İzmir

Egüm Tekstil Telefon
(232) 486 7350

İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Egüm Tekstil ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karşıyaka ilçesinde bulunan Egüm Tekstil iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Menzilci Gıda Tekstil Nakliye ve Temizlik Ürünleri Ticaret - Mehmet Menzilci Karşıyaka İzmir başlıklı yazımız ile Menzilci Gıda Tekstil Nakliye ve Temizlik Ürünleri Ticaret - Mehmet Menzilci adres, Menzilci Gıda Tekstil Nakliye ve Temizlik Ürünleri Ticaret - Mehmet Menzilci harita ve Menzilci Gıda Tekstil Nakliye ve Temizlik Ürünleri Ticaret - Mehmet Menzilci telefon hakkında bilgiler verilmektedir.