Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Harita

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adres
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Bornova/İzmir

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon
(232) 390 3880

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İTÜ Yüksek Mühendisler Birliği Derneği Konak İzmir başlıklı yazımız ile İTÜ Yüksek Mühendisler Birliği Derneği adres, İTÜ Yüksek Mühendisler Birliği Derneği harita ve İTÜ Yüksek Mühendisler Birliği Derneği telefon hakkında bilgiler verilmektedir.