Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Harita

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Adres
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü, Bornova/İzmir

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Telefon
(232) 373 2960

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO Balçova İzmir başlıklı yazımız ile 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO adres, 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO harita ve 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO telefon hakkında bilgiler verilmektedir.