Ege Serbest Bölge Müdürlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ege Serbest Bölge Müdürlüğü Gaziemir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ege Serbest Bölge Müdürlüğü İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ege Serbest Bölge Müdürlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ege Serbest Bölge Müdürlüğü Harita

Ege Serbest Bölge Müdürlüğü Adres
Zafer Mahallesi, Akçay Caddesi, No: 144, Ege Serbest Bölgesi, Gaziemir/İzmir

Ege Serbest Bölge Müdürlüğü Telefon
(232) 251 3851

İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Ege Serbest Bölge Müdürlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gaziemir ilçesinde bulunan Ege Serbest Bölge Müdürlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İZBAŞ | İzmir Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. Menemen İzmir başlıklı yazımız ile İZBAŞ | İzmir Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. adres, İZBAŞ | İzmir Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. harita ve İZBAŞ | İzmir Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. telefon hakkında bilgiler verilmektedir.