Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Harita

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Adres
Cumhuriyet Bulvarı No: 144, Pk: 35210, Merkez Kampüs, Alsancak, Konak/İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Telefon
(232) 412 1212

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Buca İzmir başlıklı yazımız ile Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi adres, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi harita ve Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.