Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü Buca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü Harita

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü Adres
Uğur Mumcu Caddesi, 135. Sokak, No: 5, Pk: 35150, Buca/İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü Telefon
(232) 420 4882

İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Buca ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü Urla İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü adres, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü harita ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Urla Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.