Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü Harita

Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü Adres
Cumhuriyet Bulvarı No: 144, Pk: 35210, Merkez Kampüs, Alsancak, Konak/İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü Telefon
(232) 464 8067

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Alsancak Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Balatçık Kampüsü (Ana Kampüs) Çiğli İzmir başlıklı yazımız ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Balatçık Kampüsü (Ana Kampüs) adres, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Balatçık Kampüsü (Ana Kampüs) harita ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Balatçık Kampüsü (Ana Kampüs) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.