Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Ergani Yolu 13. Km Üçkuyu Köyü Girişi Diyarbakır, Yenişehir/Diyarbakır

Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(412) 339 0337

Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yenişehir Diyarbakır başlıklı yazımız ile Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.