Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi Tuşba adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi Harita

Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi Adres
Van Eğitim Merkezi, Halilağa Mahallesi, 403 Gölbaşı 1. Sokak, No: : 26 / a 65040 Merkez / Van , Tuşba/Van

Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi Telefon
(432) 217 1989

Van ilimizin Tuşba ilçesinde bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuşba ilçesinde bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı Van Eğitim Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Özalp) Özalp Van başlıklı yazımız ile Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Özalp) adres, Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Özalp) harita ve Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Özalp) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.