Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Harita

Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Adres
Kayseri Eğitim Merkezi
Kemeraltı Mahallesi,
Sokullu Caddesi, No: : 57
38150 / Kayseri , Melikgazi/Kayseri

Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi Telefon
(352) 320 8040

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı Kayseri Eğitim Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yahyalı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Yahyalı Kayseri başlıklı yazımız ile Yahyalı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu adres, Yahyalı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu harita ve Yahyalı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.