Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Bağlar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Harita

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Adres
Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Kampüs / diyarbakır, Bağlar/Diyarbakır

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Telefon
(412) 248 8023

Diyarbakır ilimizin Bağlar ilçesinde bulunan Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bağlar ilçesinde bulunan Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) Sur Diyarbakır başlıklı yazımız ile Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) adres, Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) harita ve Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.