Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Toplu Konutlar, Yenişehir/Diyarbakır

Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(412) 262 1267

Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Dicle Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çermik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çermik Diyarbakır başlıklı yazımız ile Çermik Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Çermik Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Çermik Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.