Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi Elazığ Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi Elazığ müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi Harita

Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi Adres
Rızaiye Mahallesi, Yunus Emre Bulvarı, No:1 Elazığ Merkez/Elazığ

Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi Telefon
(424) 218 1654

Elazığ ilimizin Elazığ Merkez ilçesinde bulunan Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Elazığ Merkez ilçesinde bulunan Deri Zührevi ve Lepra Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Diş Hekimi Hüseyin Eker Elazığ Merkez Elazığ başlıklı yazımız ile Diş Hekimi Hüseyin Eker adres, Diş Hekimi Hüseyin Eker harita ve Diş Hekimi Hüseyin Eker telefon hakkında bilgiler verilmektedir.