Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Darıca adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kocaeli müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Nene Hatun Mahallesi, Turgut Reis Caddesi, Bostan Sokak, No: 25, Pk: 41700, Darıca, Kocael Darıca/Kocaeli

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(262) 745 6215

Kocaeli ilimizin Darıca ilçesinde bulunan Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Darıca ilçesinde bulunan Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi Çayırova Kocaeli başlıklı yazımız ile Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi adres, Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi harita ve Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.