Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Kasaplar Mahallesi, Soma Caddesi, No: 129 Daire: 1, Adnanmenderes, Balıkesir , Balıkesir, Karesi/Balıkesir

Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(530) 441 3794

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Deniz Kızı Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Akdeniz Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Karesi Balıkesir başlıklı yazımız ile Akdeniz Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu adres, Akdeniz Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Akdeniz Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.