Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ebu İshak Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 52, Osmangazi/Bursa

Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(224) 221 2241

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bursa Anadolu Kız Lisesi Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Bursa Anadolu Kız Lisesi adres, Bursa Anadolu Kız Lisesi harita ve Bursa Anadolu Kız Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.