Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi Harita

Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi Adres
Özevler Mahallesi, 950 Sokak, No: 22 Demetevler, Ankara, Yenimahalle/Ankara

Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon
(312) 334 5963

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Demetevler Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Etimesgut Ticaret Meslek Lisesi Etimesgut Ankara başlıklı yazımız ile Etimesgut Ticaret Meslek Lisesi adres, Etimesgut Ticaret Meslek Lisesi harita ve Etimesgut Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.