Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi Darende adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi Harita

Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi Adres
Zaviye Mahallesi, Hacılar Yolu, Darende/Malatya

Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(422) 615 2388

Malatya ilimizin Darende ilçesinde bulunan Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Darende ilçesinde bulunan Darende Mehmet Emin Ilıcak Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Malatya Merkez) Malatya Merkez Malatya başlıklı yazımız ile Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Malatya Merkez) adres, Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Malatya Merkez) harita ve Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Malatya Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.