Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Yakutiye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Gez Mahallesi, Sümbül Sokak, No: 24, Yakutiye/Erzurum

Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(442) 234 0295

Erzurum ilimizin Yakutiye ilçesinde bulunan Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yakutiye ilçesinde bulunan Dadaş Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Sabiha Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Palandöken Erzurum başlıklı yazımız ile Özel Sabiha Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Sabiha Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Sabiha Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.