Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Karesi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Balıkesir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Harita

Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Adres
Cumhuriyet İöo, Gümüşçeşme Mahallesi, Vehbi Bolak Caddesi, Okul Sokak, No: 63, A, Balıkesir Merkez, Karesi/Balıkesir

Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) Telefon
(266) 243 3814

Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karesi ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu (Balıkesir Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk İlköğretim Okulu (Manyas) Manyas Balıkesir başlıklı yazımız ile Atatürk İlköğretim Okulu (Manyas) adres, Atatürk İlköğretim Okulu (Manyas) harita ve Atatürk İlköğretim Okulu (Manyas) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.