Cumalıkızık İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Cumalıkızık İlköğretim Okulu Yıldırım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Cumalıkızık İlköğretim Okulu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Cumalıkızık İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Cumalıkızık İlköğretim Okulu Harita

Cumalıkızık İlköğretim Okulu Adres
Cumalıkızık İöo, Cumakızık Mahallesi, Okul Sokak, No: 2, Yıldırım/Bursa

Cumalıkızık İlköğretim Okulu Telefon
(224) 372 3464

Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Cumalıkızık İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yıldırım ilçesinde bulunan Cumalıkızık İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Bursa Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Yıldırım Bursa başlıklı yazımız ile Bursa Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi adres, Bursa Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi harita ve Bursa Yıldırım Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.