Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Çorum Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Çorum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Buharaevler Mahallesi, 6. Cadde No: 7, Çorum Merkez/Çorum

Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(364) 226 5099

Çorum ilimizin Çorum Merkez ilçesinde bulunan Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çorum Merkez ilçesinde bulunan Çorum Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit Mahmut Daştan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mecitözü Çorum başlıklı yazımız ile Şehit Mahmut Daştan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Şehit Mahmut Daştan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Şehit Mahmut Daştan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.