Çiğli Kız Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiğli Kız Yurdu Çiğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiğli Kız Yurdu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiğli Kız Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiğli Kız Yurdu Harita

Çiğli Kız Yurdu Adres
Balatçık Mahallesi, 8903 / 1 Sokak, No: 111, Çiğli/İzmir

Çiğli Kız Yurdu Telefon

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli Kız Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli Kız Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özhan Yavuz - 123 Girişim Sağlık Danışmanlık Eğitim Prodüksiyon Hizmetleri San. Ticaret Narlıdere İzmir başlıklı yazımız ile Özhan Yavuz - 123 Girişim Sağlık Danışmanlık Eğitim Prodüksiyon Hizmetleri San. Ticaret adres, Özhan Yavuz - 123 Girişim Sağlık Danışmanlık Eğitim Prodüksiyon Hizmetleri San. Ticaret harita ve Özhan Yavuz - 123 Girişim Sağlık Danışmanlık Eğitim Prodüksiyon Hizmetleri San. Ticaret telefon hakkında bilgiler verilmektedir.