Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çiğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Çiğli İmkb Kız Teknik ve Meslek Lisesi, 8809 Sokak, No: 138 Evka, 5, Çiğli, İzmir, Çiğli/İzmir

Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(232) 384 0003

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çeşme Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Çeşme İzmir başlıklı yazımız ile Çeşme Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Çeşme Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Çeşme Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.