Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çiğli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
8250 Sokak, No: : 1, Çiğli/İzmir

Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 376 0933

İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli 75. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Konak) Konak İzmir başlıklı yazımız ile Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Konak) adres, Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Konak) harita ve Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi (Konak) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.