Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Çiğdemtepe Mahallesi, Selim Caddesi, No: 199, Yenimahalle/Ankara

Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 330 6629

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi adres, Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi harita ve Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.