Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu Yakutiye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu Harita

Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu Adres
Çiftlik Şehit Bülent Karataş İöo, Çiftlik Mahallesi, Yakutiye/Erzurum

Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu Telefon
(442) 270 0358

Erzurum ilimizin Yakutiye ilçesinde bulunan Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yakutiye ilçesinde bulunan Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Paşalı Çiftlik İlköğretim Okulu Şenkaya Erzurum başlıklı yazımız ile Paşalı Çiftlik İlköğretim Okulu adres, Paşalı Çiftlik İlköğretim Okulu harita ve Paşalı Çiftlik İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.