Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) Aşkale adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) Erzurum müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) Harita

Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) Adres
Çiftlik İöo, Çiftlik İlköğretim Okulu, Çiftlik, Aşkale/Erzurum

Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) Telefon
(442) 421 6035

Erzurum ilimizin Aşkale ilçesinde bulunan Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Aşkale ilçesinde bulunan Çiftlik İlköğretim Okulu (Aşkale) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu Yakutiye Erzurum başlıklı yazımız ile Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu adres, Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu harita ve Çiftlik Şehit Bülent Karataş İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.